Poligrafia?..... Reklama?....... trafiłeś idealnie

Zamówienia on-line

Wybierz kategorię produktu
Go to Druki różne

Druki różne

Ulotki, plakaty, foldery, wizytówki, katalogi, recepty

Go to Książki

Książki

Druk książek czarno-białych, kolorowych w twardych i miękkich oprawach na papierach różnego rodzaju.

Go to Pieczątki

Pieczątki

Pieczątki dla każdego. Tradycyjne i nowoczesne, małe i duże, prostokątne, okrągłe i trójkątne, z czarnym lub kolorowym tuszem.

Go to Reklama wizualna

Reklama wizualna

Banery, szyldy, tablice, naklejki, kasetony, cięcie i grawer laserem, sitodruk

Go to Kalendarze

Kalendarze

Kalendarze trójdzielne, jednodzielne, planszowe, biurkowe

Go to Dla lekarzy

Dla lekarzy

Recepty, pieczątki, tablice świadczeniodawców NFZ, wizytówki, ulotki, terminarzyki

Nie wiesz w jakim dziale szukać? Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Nie ma problemu. Skontaktuj się z działem zamówień

O nas

Co robimy
Wszystko robimy z głową, najwyższej jakości, w krótkim terminie i... tanio

Jesteśmy firmą poligraficzną działającą na polskim rynku od 1991 roku. Ponad 25 letnie doświadczenie w branży sprawia, że potrafimy sprostać wygórowanym oczekiwaniom klientów oferując szeroki asortyment materiałów drukarskich i reklamowych. Nasi graficy indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, dzięki czemu wykonane dla Państwa projekty charakteryzuje oryginalność i ciekawe wzornictwo. Wykonujemy zlecone prace różnymi technikami, by jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb i pomysłów. Wysoką jakość i szybkość gwarantują posiadane przez nas maszyny do druku cyfrowego: Xerox Nuvera 157 – czarno-biała produkcyjna prasa cyfrowa, Xerox Versant 2100 – zaawansowany system pełnokolorowego druku cyfrowego, który dzięki funkcji AP (Advanced Productivity) gwarantuje stałą, najwyższą prędkość. Również pozostałe maszyny tworzące rozbudowaną introligatornię: zszywarki, falcerki, niciarka, oklejarki, laminatory, produkujące twarde okładki, sztanctygiel pozwalają na wykonywanie wszelkich standardowych i nietypowych zleceń. Wsparcie dla krótkich serii i dużych nakładów dają tamponiarka, sitodrukarka i karuzela sitodrukowa oraz plotery: tnący, frezujący i laserowy tnąco-grawerujący Realizujemy wszystkie usługi z zakresu przygotowania publikacji do druku, specjalizujemy się w montażu i retuszu elektronicznym. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, działy marketingu, domy produkcyjne, projektantów, drukarnie i wszystkie firmy zainteresowane wykorzystaniem naszych możliwości produkcyjnych.

  • wykorzystanie mocy produkcyjnych w %

  • zatrudnieni na umowy o pracę w %

  • w procentach

Zespół Działu Zamówień Compus

My rozwiązujemy wszystkie problemy

Zaufali nam

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Napisz z czym masz problem

Możesz dołaczyć plik z podglądem. Będzie łatwiej się zrozumieć.